29.6. – 30.8.2020

losování výherců v pondělí 31.8.2020

Letní prázdniny – čas výletů, cestování, toulek a poznávání. Každý prázdninový týden najdete na našem FB profilu Kozomínský med a medovém blogu tip na výlet se včelařskou tematikou. Při té příležitosti jsme pro vás připravili letní prázdninovou soutěž. Ve hře jsou dva balíčky, každý za 600,-Kč (čaj na dobrou noc, mapa Kralup a okolí, skládačka, tea tree, med, lízátko, balzám na rty, pitíčko, pyré nebo? proteinová tyčinka). Balíčky budou k vyzvednutí v prodejně v Kozomíně nebo v Kralupech.

Soutěžit můžete ve dvou liniích:

1. Pošlete nám tip na výlet, kde se dozvíme něco zajímavého o životě včel, o medu a dalších včelích produktech. Pište na email kamilarubesova@seznam.cz nebo do zpráv na FB. Z přijatých tipů bude vylosován první výherce balíčku.

2. Vzpomínáte na pohledy z dovolené nebo tábora? Posíláte je nebo upřednostňujete virtuální podobu? Pokud nám pošlete pohled z vašeho výletu na Kozomínský med, Kozomín 119, 277 45 zařadíme vás do slosování o druhý balíček. A když připíšete vaši adresu, napíšeme vám na oplátku z našeho cestování.

Kdo si hraje, nezlobí 🙂

0 replies

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Klidně se přidejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *